НАУ розбудовує співпрацю з громадою міста Бучі в рамках розвитку індустріального парку «Bucha Techno Garden» та аеропорту «Антонов»
29.02.2024, 14:01

29 лютого 2024 року голова комісії з реорганізації НАУ, в.о. ректора Володимир Шульга, помічник ректора Сергій Кондратюк, в.о. декана Факультету наземних споруд і аеродромів Октябрина Чемакіна та її заступниця Валентина Грабовчак здійснили робочу поїздку до міста Бучі (Київська область).

Мета візиту — підписання тристороннього меморандуму з міською радою і Бучанською агенцією регіонального розвитку про співпрацю в розвитку території навколо аеропорту «Антонов» та реалізацію індустріального парку «Bucha Techno Garden», а також обговорення планів і напрямів спільних дій.

Візиту передували переговори, зустрічі та воркшопи, під час яких студенти факультету наземних споруд і аеродромів НАУ долучалися до вивчення території пріоритетного розвитку «Bucha Techno Garden». Зокрема, їхні напрацювання презентувала присутнім Октябрина Чемакіна під час заходу.

Коментуючи підписання угоди, Бучанський міський голова Анатолій Федорук зазначив: «Ми маємо свій професійний освітній і науковий потенціал спрямовувати в розвиток наших громад. Тому я сподіваюся, що студенти будуть не тільки проходити практику, а й будуть привносити ідеї, які ми разом будемо втілювати у Бучанській громаді».

У свою чергу в.о. ректора НАУ подякував очільнику міста і його команді за теплий прийом. «Університет має відповідний науково-технічний і дослідницький потенціал для співпраці з міськими громадами. Ми готові долучатися до відновлення і реконструкції територій Бучанської громади, проєктування реабілітаційних центрів, модульного житла для переселенців і постраждалих сімей, відновлення пошкоджених об’єктів», — наголосив Володимир Шульга.