Відбувся віртуальний флешмоб «Освітній ланцюг єдності - 2024»
22.01.2024, 15:57

akademiya-mikrotik

Відбувся віртуальний флешмоб «Освітній ланцюг єдності - 2024»

Цьогоріч, 22 січня, Україна відзначає 105-ту річницю підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР. В умовах воєнного часу, коли українці перебувають у різних куточках світу, віртуальний формат дає можливість відчути єдність попри відстані.

Саме тому Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ організував онлайн-флешмоб «Освітній ланцюг єдності». У заході взяли участь заклади загальної середньої та фахової передвищої освіти: ліцеї, коледжі, школи Києва та областей.

До участі у флешмобі цього року приєдналися:

Учасники продемонстрували непохитність духу українців, єдність освітянської спільноти. Організатори побажали усім мирного неба, натхнення, високих досягнень, віри у світле майбутнє.

Світлини з флешмобу надихають та згуртовують на боротьбу за процвітання України. Хай цей захід стане ще однією цеглиною у фундаменті соборної, вільної держави!

Соборна Україна – вільна держава! Тримаймо стрій!

Слава Україні! Героям слава!