ННІРО НАУ провів профорієнтаційну зустріч у ліцеї «Ідеал»
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
18.09.2023, 11:53
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  ННІРО НАУ провів профорієнтаційну зустріч у ліцеї «Ідеал»

  ННІРО НАУ провів профорієнтаційну зустріч у ліцеї «Ідеал»
  img

  13 вересня 2023 року у Вишнівському ліцеї «Ідеал» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області представники Навчального - наукового інституту розвитку освіти спільно із представниками Факультет кібербезпеки та програмної інженерії Національного авіаційного університету провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів.

  Між ліцеєм і НАУ підписана угода про співробітництво.

  У заході взяли участь – Степанов Михайло, д.т.н., професор, завідувач кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації ФКПІ; Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО; Майстренко Андрій, асистент кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації ФКПІ; Духовна Наталія, провідний фахівець ННІРО.

  Учнівську молодь ознайомили із напрямками діяльності НАУ, життям великої родини університету і спеціальностями для вибору майбутньої професії, щоб визначитися із подальшим навчанням у закладі вищої освіти. Майбутні абітурієнти ознайомилися з перевагами НАУ, одним із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі, з профорієнтаційними проєктами і заходами ННІРО, із діяльністю та напрямками роботи ФКПІ, перспективою навчання та отримали рекламну продукцію. Виступи супроводжувалися змістовними і цікавими презентаціями. Ліцеїстів запросили на екскурсії в університет та на Підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів, які сприяють вступу.

  Щиро дякуємо Жайворонок Лідії, к.екон.н., директору ліцею і Кілочицькій Наталії, заступнику директора та всім учасникам профорієнтаційного заходу!

  До зустрічі в Національному авіаційному університеті!
  Слава Україні!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01