Льотна академія НАУ і Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба планують об’єднати зусилля задля підготовки авіаційного персоналу
29.09.2023, 17:18
NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

В рамках реалізації стратегії розвитку авіації України, начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Андрій Бережний звернувся до Директора Льотної академії Національного авіаційного університету Володимира Максимова.

У своєму листі начальник ХНУ ПСУ висловив бажання щодо детального ознайомлення зі структурою та технічним потенціалом Льотної академії НАУ задля подальшого сумісного використання навчально-матеріальної бази Академії для виконання завдань щодо створення діючого резерву авіаційного персоналу.

Адміністрація Національного авіаційного університету вітає таку ініціативу та ініціює процес перемовин і зустрічі щодо узгодження усіх аспектів такої подальшої співпраці між навчальними закладами.

Таке співробітництво може стати новим етапом розвитку для обох навчальних закладів, сприяти обміну досвідом і розширенню можливостей для студентів та викладачів.