Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ очолив рейтинг коледжів України за поданими заявами абітурієнтів
7.08.2023, 21:08

akademiya-mikrotik

Згідно з даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти станом на 07 серпня 2023 року два коледжі Національного авіаційного університету входять до десяти найпопулярніших серед абітурієнтів.

Один з них — відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» посідає перше місце, а Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ – восьме.

Коледж-лідер за час свого існування став одним із провідних навчальних закладів України і випустив для різних галузей економіки України понад 30 тисяч фахівців, рівень підготовки яких високо оцінюють роботодавці як в Україні, так і далеко за її межами.

За словами ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького, за таким успіхом - кропітка робота всього колективу, діяльність якого націлена на підготовку висококваліфікованих фахівців, готових до викликів сучасного ринку праці.

«Такі досягнення ілюструють важливу роль НАУ та його структурних підрозділів у формуванні освітнього простору України. Також такі результати коледжів засвідчують успіхи в роботі адміністрації нашого університету з нашими структурними підрозділами, які розташовані у різних куточках країни. Вважаю, ми на правильному шляху розвитку професійно-технічної освіти, за якою майбутнє економічного розвитку держави», - зауважив Максим Луцький.