Проректор Сотніков відсторонений від займаної посади: розпочато службове розслідування
5.05.2023, 18:04

akademiya-mikrotik

04.05.2023 в ефірі ютуб каналу BIHUSinfo вийшов сюжет, в якому були висвітлені дані щодо погроз з боку проректора з економіки та господарської роботи Сотнікова Дмитра Анатолійовича на адресу керівника ОСББ "Ініціатива" Семенова Богдана Сергійовича.

Наведені у відео відомості не були відомі адміністрації Національного авіаційного університету.

У зв’язку з цим, сьогодні, відповідним наказом керівництва НАУ призначено службове розслідування стосовно Сотнікова Дмитра Анатолійовича. На час його проведення проректора відсторонено від займаної посади.