Seeds of Bravery — проєкт підтримки українських інноваційних технічних стартапів, на який ЄС виділив €20 млн
21.12.2023, 18:45

akademiya-mikrotik

Організатори надають гранти українським стартапам до 60 тис євро. Заявникам пропонують програми лідерства, підприємницьку освіту, роблять дослідження ринку та знайомлять із інвесторами. Особлива увага приділяється розвитку жіночого технологічного підприємництва.

Напрямки фінансування:

Хоча проєкт НЕ націлений на військові розробки, рекомендуємо звернути увагу на сфери розмінування, робототехніки, очищення середовища тощо.

Більш детально читайте на сайті проєкту.

Ви з НАУ? Скористайтеся консультаційною підтримкою Проєктного офісу:

Артем ЦЕЛІКОВ

tselikov.innov@nau.edu.ua