ННІНО НАУ запрошує на курс підвищення кваліфікації «Психотерапія та її сучасні напрямки»
19.01.2023, 19:08

akademiya-mikrotik

Актуально, якщо ви: психолог, психотерапевт, психоаналітик, реабілітолог, фахівець з соціальної роботи, студент випускних курсів.

Слухачі навчаться:
    • сучасним методам діагностики межових психічних хвороб та видів психотехнік, особливо найбільш інформативних щодо раннього виявлення патології;
    • сучасним методам лікування та інтенсивної психологічної терапії при різних психосоматичних та вікових патологіях;
    • валідного та надійного сучасного психодіагностичного інструментарію;
    • віковим, гендерним, культурним, особистісним та іншим індивідуальним
    особливостям;
    • суб’єктивним і об’єктивним проявам психологічних проблем, субклінічних хворобливих станів та захворювань;
    • науково-верифікованим методам та технікам, моно- і комбінованих схем комплексного лікування з застосуванням медикаментозної терапії, методів психологічного та психотерапевтичного впливу;
    • оцінюванню результатів психодіагностичного обстеження;
    • виявленню психологічних та соціальних чинників, що провокують психічний розлад.

Лектор - кандидат медичних наук, досвідчений практик та висококласний спеціаліст у сфері психотерапії і психіатрії Сергій Вишніченко.

Форма проведення дистанційна. Запис курсу зберігається в загальному чаті у Telegram.

Загальний обсяг - 74 год.

По закінченню навчання учасники отримують державний документ встановленого зразка українською та англійською мовами про підвищення кваліфікації в Національному авіаційному університеті.

За додатковою інформацією : Маліновська Наталія Миколаївна тел. +38(050)-937-67-60, e-mail: maliniam@ukr.net