Gaudeamus студентство! На Юридичному факультеті НАУ відбулася посвята у першокурсники
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
22.09.2022, 09:30
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  Gaudeamus студентство! На Юридичному факультеті НАУ відбулася посвята у першокурсники

  Gaudeamus студентство! На Юридичному факультеті НАУ відбулася посвята у першокурсники
  img

  Нещодавно Юридичний факультет (ЮФ) Національного авіаційного університету в онлайн форматі провів урочисту зустріч «Посвята у першокурсники».

  «Посвята у студенти – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди. У цей день Ви стаєте повноправним членом дружньої родини нашого факультету та отримуєте новий статус «студент». Сумлінно навчайтесь, збагачуйте власні знання та життєвий досвід, ростіть справжніми патріотами України, а в душі завжди залишайтеся добрими, справедливими й чесними», - зазначила у вітальній промові декан факультету Ірина Сопілко.

  Захід продовжився переглядом відеоролика про факультет, який підготовлено студентом 3-го курсу Дмитром Чернявським спільно з Головою студентської ради гуртожитку №13 Дарією Матвієвою.

  Після перегляду відеоматеріалу першокурсники спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» мали змогу поспілкуватися із науково-педагогічним складом, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів факультету, а також із представниками органів студентського самоврядування.

  «Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати більших успіхів не тільки у навчанні, але й у творчості. Запрошуємо усіх творчих особистостей приєднатися до команди Творчого об’єднання студентів та аспірантів факультету та відчути справжню атмосферу студентського життя», - зазначив у своєму виступі капітан команди ТОСА Владислав Ширкін.

  Наприкінці урочистої посвяти в студенти, декан ЮФ НАУ Ірина Сопілко відповіла на запитання першокурсників.

  Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку факультету й університету. Усе в ваших руках.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01