Під час робочого візиту на Чернігівщину ректор НАУ Максим Луцький відвідав Національний університет «Чернігівська політехніка»
5.08.2022, 16:18
    NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

ХХII Міжнародна науково-практична конференція

На чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, ректор НАУ Максим Луцький у складі делегації освітян перебуває на Чернігівщині.

Гості, разом з головою Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеславом Чаусом, відвідали Національний університет «Чернігівська політехніка», де оглянули масштаби руйнувань та пошкоджень.

Зустріч з ректором НУ «Чернігівська політехніка» Олегом Новомлинцем та колективом закладу відбулась у лабораторії інновацій INTEL від LANTEC.

Присутні висловили слова підтримки колективу університету, а також обговорили перебіг вступної кампанії до університету, дружню співпрацю студентів та фахівців закладу освіти задля його відновлення, допомогу Чернігівської ОДА та органів місцевого самоврядування університету тощо.

Олег Новомлинець подякував гостям та запевнив, що Національний університет «Чернігівська політехніка» працюватиме у Чернігові й надалі.