Доповідь ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького на зборах науково-педагогічних працівників університету
14.09.2021, 11:36
    NAU

COVID – 19

vstup do NAU

Курси енергоаудиторів

30 серпня відбулася зустріч ректора НАУ Максима Луцького з науково-педагогічним колективом університету, на якій обговорювалися питання щодо рейтингу університету, вже проведених заходів задля покращення діяльності НАУ та перспективи і плани на майбутнє для розбудови найпотужнішого авіаційного університету України.

Окремим питанням було окреслено розбудову спорткомплексу НАУ, адже спорт є неодмінною частиною розвитку гармонійної особистості.

Детально ознайомитися з презентацією доповіді та планом реконструкції ви можете за посиланням.