Між НАУ та двома вищими навчальними закладами Грузії підписано Меморандуми про взаєморозуміння
19.07.2021, 13:02

Національним авіаційним університетом, в особі ректора Максима Луцького, було підписано Меморандуми про взаєморозуміння з двома університетами Грузії, а саме:
    - Східноєвропейським університетом, в особі ректора Давіда Черкезишвілі,
    - Східно-Західним університетом, в особі ректора Ш. Петріашвілі.

Головною метою меморандумів є зміцнення дружніх відносин за рахунок спільних наукових та навчальних проектів.

Основними напрямами співпраці є:
    - Науково-дослідна діяльність на загальному рівні, та на рівні докторантури;
    - Обмін дослідниками та викладачами;
    - Академічна мобільність студентів університетів;
    - Проведення літніх та зимових наукових шкіл;
    - Обмін науковими та педагогічними матеріалами;
    - Спільні навчальні та наукові програми.

Завдяки досягнутим домовленостям студенти, викладачі та наукова спільнота НАУ, Східноєвропейського університету, Грузія та Східно-Західного університету, Грузія отримали академічну мобільність і розширенні можливості для розвитку наукової сфери.