Ректор НАУ Максим Луцький відвідав з робочим візитом Середземноморський університет, Республіка Албанія, місто Тирана
21.06.2021, 19:24

Сьогодні ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький, проректор з організаційно-правової та безпекової діяльності Сергій Юлдашев, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олексій Михальченко та декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин відвідали Середземноморський університет.

Після знайомства з освітньою базою та потенціалом університету, ректор НАУ провів зустріч з президентом Середземноморського університету, академіком, доктором економічних наук, тричі Міністром фінансів Республіки Албанія, депутатом Парламенту Албанії з 1991 року, Головою Парламентської комісії з економічних питань Албанії Анастасіосом Ангелісом. Діалог сторін був продуктивним та цікавим, оскільки величезний різноплановий досвід сторін допоміг знайти спільні рішення для розв'язання нагальних питань.

Крім того, у зустрічі взяв участь ректор Mesdhetar University of Albania, професор Адріан Чівічі.

Між НАУ та Mesdhetar University of Albania було підписано угоду про реалізацію спільних освітніх програм, основною метою якої є підготовка кадрів на рівні бакалаврату та магістратури. В рамках угоди, досягнуто домовленостей про отримання подвійних дипломів студентами обох вищих закладів освіти, тощо.