Ректор НАУ Максим Луцький відвідав Таджикістан в складі делегації МОН на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
6.04.2021, 11:08
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  vstup do NAU

  АВіА-2021

  ХХI Міжнародна науково-практична конференція

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ

  Підготовка до ЗНО


  Ректор НАУ Максим Луцький відвідав Таджикістан в складі делегації МОН на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом

  Ректор НАУ Максим Луцький відвідав Таджикістан в складі делегації МОН на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом
  img

  Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький, проректори з міжнародного співробітництва і освіти Ірина Зарубінська та з організаційно-правової та безпекової діяльності Сергій Юлдашев у складі делегації Міністерства освіти і науки України на чолі з Міністром Сергієм Шкарлетом відвідали Республіку Таджикистан з робочим візитом.

  Візит пройшов надзвичайно результативно та плідно. За час перебування у відрядженні ректор НАУ Максим Луцький провів робочі зустрічі з Міністром освіти і науки Таджикистану Махмадюсуфом Сайдали Імамзодом, Міністром закордонних справ Республіки Таджикистан Сіроджиддіном Мухріддіном, Надзвичайним і Повноважним Послом України Республіці Таджикистан Василем Серватюком, відвідав Національну бібліотеку Таджикистану.

  Делегація НАУ презентувала досягнення та можливості університету на освітньому форумі «Навчайся в Україні», відвідала, провела перемовини та окреслила перспективні напрями співпраці з низкою провідних університетів Таджикистану.

  Ректор НАУ Максим Луцький підписав Угоди про співпрацю з Таджицьким технічним університетом імені академіка М.С. Осімі, Технологічним університетом Таджикистану, Дангарінським державним університетом. Досягнуто домовленості про підписання Угод про співпрацю з Таджицьким національним університетом, Таджицьким державним фінансово-економічним університетом, Інститутом туризму, підприємництва і сервісу.

  Основними напрямами співробітництва Національного авіаційного університету з Республікою Таджикистан будуть такі:
  - навчання громадян Таджикистану в НАУ, в тому числі і за стипендіальними програмами Міністерства освіти і науки Таджикистану;
  - підготовка та реалізація міжнародних освітніх і наукових проектів (партнерство);
  - проведення сертифікаційних курсів для фахівців цивільної авіації Таджикистану та його партнерських країн.

  Висловлюємо щиру подяку Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету, Міністерству освіти і науки Республіки Таджикистан, Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Таджикистан Василю Серватюку, Українському центру міжнародної освіти за організацію візиту, запрошення до участі, теплий прийом та плідну роботу.

  Попереду – спільні цікаві і взаємовигідні проєкти!

   

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01