ННІНО НАУ оголошує набір на нову програму підвищення кваліфікації «Психологічна травма. Методи роботи з психічною травмою»
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
29.04.2021, 15:03
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  vstup do NAU

  Курси енергоаудиторів

  АВіА-2021

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ

  Підготовка до ЗНО


  ННІНО НАУ оголошує набір на нову програму підвищення кваліфікації «Психологічна травма. Методи роботи з психічною травмою»

  ННІНО НАУ оголошує набір на нову програму підвищення кваліфікації «Психологічна травма. Методи роботи з психічною травмою»
  img

  Міжнародна школа практичної психології Центру експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм Навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації (ННІНО) НАУ оголошує набір на нову програму підвищення кваліфікації «Психологічна травма. Методи роботи з психічною травмою.»

  На навчання запрошуються: практичні психологи, фахівці з соціальної роботи, психотерапевти, студенти, слухачі та всі зацікавлені особи.

  Тематичний план програми охоплює теоретичні та практичні заняття з тем:
  - екстремальна психологія;
  - клініко-психологічні проблеми стресу, використання результатів психодіагностичних
  обстежень в роботі практичного психолога для визначення напрямку консультування та психотерапії; діагностика розладів адаптації та психічної травми; психотерапевтичні стратегії та методи роботи з психічною травмою (система SIBAN);
  - психологічна корекція посттравматичних стресових розладів методом Символдрама;
  соціально-психологічний тренінг; підсумкові тестові завдання.

  Загальний обсяг програми – 80 навчальних годин. Вартість навчання – 3500 грн.

  Форма навчання дистанційна.

  Заняття проводять досвідчені фахівці з проблем діагностики та психокорекції: к. мед. н, доцент МТКПО, супервізор С.І. Вишніченко та дипломований психолог, психоаналітик, експерт інваріантного моделювання, психолог-психодіагност, сертифікований «НЛП-практик», член та навчаючий тренер Всеукраїнської психодіагностичної асоціації Нестеренко Микола Васильович.

  По завершенню навчання слухачі отримають державний документ встановленого зразка про підвищення кваліфікації в ННІНО НАУ.

  За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: Навчально-науковий інститут неперервної освіти, 03058, м.Київ, пр.Гузара Любомира, 1, НАУ, корпус 8, кабінет № 011, e-mail: maliniam@ukr.net

  Контактні особи:
  Маліновська Наталія Миколаївна +38(050)-937-67-60

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01