Інститут новітніх технологій та лідерства проводить Всеукраїнський конкурс бізнес-ідей та інноваційних проектів «Авіатори бізнесу»
1.04.2021, 14:48

Інститут новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету у квітні – червні 2021 року проводить Всеукраїнський конкурс бізнес-ідей та інноваційних проектів «Авіатори бізнесу».

До участі у Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів (студенти 1-5 курсів) закладів загальної середньої, професійно-технічної, вищої та позашкільної освіти.

Мета Конкурсу – створення умов для реалізації підприємницької ініціативи учнівської та студентської молоді, розвитку конкурентоспроможної особистості, а також навичок генерації бізнес-ідей та їх презентації.

Конкурс проводиться в декількох номінаціях: «Бізнес-ідея» та «Інноваційний проект». Роботи учасників приймаються до 31 травня 2021 року. Підбиття підсумків Конкурсу у червні 2021 року.
    Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

Детальніша інформація за посиланням.