Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Молоді авіатори України»
4.03.2021, 16:24

Інститут новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету у березні – травні 2021 року проводить Всеукраїнський конкурс «Молоді авіатори України».

До участі у Конкурсі запрошуються учні (студенти) 9-11 класів закладів загальної середньої, професійно-технічної, вищої та позашкільної освіти, члени творчих об’єднань, вихованці закладів культури.

Конкурс проводиться у декількох номінаціях: есе, малюнок та авіамоделювання. Роботи учасників приймаються до 03 травня 2021 року. Підбиття підсумків конкурсу у травні 2021 року.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.
    Додаткова інформація за посиланням.