Прокуратура повернула у державну власність незаконно відчужені гуртожитки Національного авіаційного університету
4.03.2021, 13:05

За втручання Київської міської прокуратури повернуто у державну власність незаконно відчужені гуртожитки Національного авіаційного університету. Про це інформує прес-служба столичної прокуратури.

Зазначається, що приміщення двох гуртожитків по вул. Вітряні Гори у місті Києві площею понад 2 тис. кв. м та вартістю понад 24 млн гривень у 2016 році на підставі низки підроблених та нікчемних документів і договорів незаконно вибули із власності НАУ та були передані комерційній структурі.

Суди тривали з грудня 2016 року:

Постановою Київського апеляційного суду від 02.03.2021 позов прокурора задоволено. Вказані об’єкти нерухомості витребувано у державну власність на користь Міністерства освіти і науки України.

Коллектив НАУ дякує юристам, долученим до справи, та співробітникам органів прокуратури міста за державницьку позицію й їх високий професіоналізм.