Запрошуємо майбутніх абітурієнтів на «День професій в НАУ» з Аерокосмічним факультетом
30.11.2021, 10:56

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів і студентів коледжів на «День професій в НАУ», який відбудеться 02 грудня о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom.

Організатори заходу:
    - Інститут розвитку освіти (ІРО) НАУ;
    - Аерокосмічний факультет (АКФ) НАУ.

На Аерокосмічному факультеті НАУ студенти опановують актуальні та популярні професії, затребувані на ринку праці. Фахівці в авіаційній, машинобудівній та енергетичній галузях можуть працевлаштовуватися у вітчизняні та іноземні авіакомпанії, підприємства з проектування, виробництва, обслуговування та ремонту авіаційної техніки, нафтової та газової промисловості, на оборонні підприємства України, а також обіймати посади в наукових установах та закладах вищої освіти тощо.

У заході візьмуть участь:
    - заступник декана АКФ НАУ Бородій Віктор Миколайович;
    - провідні викладачі випускових кафедр АКФ НАУ.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Підключитися

Ідентифікатор: 5942473914
    Код доступу: 024418

Додаткову інформацію також можна отримати за телефонами: (044)4066847, (044)4067202.