Відбувся День відкритих дверей НАУ
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
12.11.2020, 04:00
Останні новини
Події
  NAU

  COVID – 19

  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Відбувся День відкритих дверей НАУ

  Відбувся День відкритих дверей НАУ
  img

  10 листопада 2020 року майбутні абітурієнти Національного авіаційного університету взяли участь в онлайн-зустрічі ‑ Дні відкритих дверей. Серед учасників ‑ учні старших класів, училищ, студенти коледжів, батьки, науковці університету, представники Приймальної комісії НАУ.

  Організатор заходу ‑ Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Васильківським фаховим коледжем НАУ.

  Представники онлайн зустрічі Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ ознайомили вступників з особливостями проведення загальнодержавного ЗНО-2021, зосередили увагу на шляхах якісної підготовки задля отримання рейтингового сертифікату, розкрили переваги участі учнівської молоді у Всеукраїнських олімпіадах НАУ та презентували освітні, наукові й профорієнтаційні проекти, що сприятимуть орієнтиром у виборі майбутньої професії.

  Ключову доповідь підготував заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ Віктор Гнатюк, який акцентував увагу присутніх на особливостях підготовки фахівців в університеті, змінах до Правил вступу до НАУ в 2021 році, ознайомив із сайтом Приймальної комісії та іншими корисними для абітурієнтів онлайн ресурсами.

  Презентували навчання на випускових кафедрах, освітні програми, працевлаштування випускників: професор Олена Арефьєва (ФЕБА), доценти ‑ Євген Габрусенко (ФАЕТ), Олексій Чужа (ФАЕТ), Тетяна Петренко (ФЛСК), Ірина Гращенко (ФТМЛ), Людмила Шапенко (ЮФ), Оксана Школенко (ФЕБА).

  Присутні абітурієнти отримали відповіді на всі запитання і були запрошені на День відкритих дверей НАУ, що відбудеться в рамках Міжнародної виставки «Освіта і кар’єра-2020» 21 листопада об 11.00 у форматі онлайн-конференції. Детально: http://iiot.nau.edu.ua/

  Щиро дякуємо спікерам, науковцям університету, керівникам закладів освіти, вчителям, начальнику Васильківського фахового коледжу НАУ Олександру Постнікову за сприяння у проведенні Дня відкритих дверей.

  E-mail: pk@nau.edu.uaiiot@nau.edu.ua

  Website НАУ: https://nau.edu.ua/

  Website ІІОТ: http://iiot.nau.edu.ua/

  Website Приймальної комісії: http://pk.nau.edu.ua/

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01