Лекція представника Служби безпеки України для студентів-юристів
10.02.2020, 13:30

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Лекція представника Служби безпеки України для студентів-юристів

Доктор юридичних наук, головний науковий співробітник Служби безпеки України Борис Леонов прочитав лекцію «НАТО: історія створення та перспективи членства України» для студентів Юридичного факультету.

Лектор зазначив, щов нових умовах позаблоковості, Україна в повному обсязі продовжує виконувати взяті перед світовою спільнотою зобов'язання у питаннях підтримання миру, регіональної та загальносвітової безпеки. Україна залишається єдиною країною-партнером, яка бере участь у чотирьох з п'яти операцій, які проводяться  під керівництвом НАТО. Під час лекції обговорено значення законопроекту про скасування позаблокового статусу Української держави та питання відновлення курсу України на членство в НАТО. Студенти також ознайомились з підручниками, посібниками, монографіями та періодичними виданнями щодо діяльності НАТО.