Курси підвищення кваліфікації «Моніторинг польотних даних»
12.02.2020, 12:03

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Курси підвищення кваліфікації «Моніторинг польотних даних»

Моніторинг польотних даних, його апаратне, програмне та методичне забезпечення – основні питання, що розглядались на курсах підвищення кваліфікації «Моніторинг польотних даних», організованих Інститутом неперервної освіти. Слухачі курсів – представники ДП «Завод 410 ЦА» та ТОВ «Анда Ейр».

Навчання, на базі Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії, провели викладачі університету та фахівці Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО. Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua