«ДЕНЬ ІННОВАТОРА» в НАУ
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
22.02.2019, 13:25
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  «ДЕНЬ ІННОВАТОРА» в НАУ

  «ДЕНЬ ІННОВАТОРА» в НАУ
  img

  В Авіаційному навчальному ангарі університету відбувся «ДЕНЬ ІННОВАТОРА»,  метою якого є створення середовища для креативної спільноти та передумов для виникнення нових ідей та розробки креативних бізнес-моделей.

  Ректор Володимир Ісаєнко наголосив на важливості розвитку освіти і науки в інноваційному напрямі та підкреслив, що адміністрація університету готова підтримувати та створювати необхідні умови для реалізації інноваційних ідей студентства.  

  Директор Інституту новітніх технологій та лідерства НАУ Катерина Бабікова повідомила, що в університеті започатковується проект розвитку інноваційного підприємництва серед студентів. «Наш університет має стати свого роду інкубатором інноваційних проектів, майданчиком для їх подальшого просування та реалізації».

  Присутніх привітали гості заходу: голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку Володимир Ставнюк; керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування Директорату інновацій та трансферу технологій МОН Віталій Чернюк; голова правління аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» Олег Петров; керівник центру підтримки технологій та інновацій (TISK) Данило Цьвок; керівник служби неавіаційної діяльності Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Дмитро Тисячний, менеджер Національного Erasmus+ офісу України Вероніка Ткаченко, директор ТОВ «MTI» Борис Белянський та директор по просуванню HUB 4.0 Ярослав Батієв.

  Своїм стартап-досвідом поділились відомі винахідники та інноватори:

  Сергій Скалько – військовий льотчик, пілот-інструктор, член збірної України з повітроплавального спорту, рекордсмен України, директор школи пілотів «Київське повітроплавальне суспільство»;

  Юрій Яковлєв – головний конструктор українського підприємства-виробника надлегких літаків «Аеропракт»;

  Сергій Малик – засновник і президент Київського міського автомотоклубу, дворазовий майстер спорту СРСР, майстер спорту України з кільцевих перегонів;

  Геннадій Лисюк – доцент кафедри містобудування КНУБА, сертифікований архітектор, спеціаліст по проектуванню систем транспорту у складі генеральних планів міст, схем планування, детальних планів територій.

  На Дні інноватора презентовано Виставку інноваційних розробок студентів та молодих науковців університету в авіаційно-космічних сферах, які в процесі реалізації зможуть стати національними та глобальними інноваційними проектами.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01