Візит делегації Міжнародного університету логістики і транспорту
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
8.11.2019, 10:13
Події
  NAU

  COVID – 19

  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Візит делегації Міжнародного університету логістики і транспорту

  Візит делегації Міжнародного університету логістики і транспорту
  img

  Завершився візит делегації Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві (Республіка Польща), який тривав протягом 4-6 листопада 2019 року.

  Президент університету Януш Павеска, проректор Зенон Заміар та професор Тадеуш Попковський обговорили з проректором з наукової роботи НАУ Володимиром Харченко, заступником директора Інституту міжнародного співробітництва й освіти Дмитром Бугайко та завідувачкою кафедри логістики Марією Григорак розвиток співпраці між університетами у галузі міжнародної освіти та науки.  Польська делегація відвідала лабораторну базу НАУ та ознайомилась з методами науковців університету вирішувати практичні завдання глобальної логістики.

  Президент  Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві Януш Павеска зауважив важливость розвитку програми подвійних дипломів зі спеціальності "Логістика", окреслив перспективи участі студентів у програмі ERASMUS+, розповів про нову для обох ВОЗ освітньо-професійну програму «Авіаційна логістика». Він провів відкриту лекцію «Логістика майбутнього» для студентів кафедри аеронавігаційних систем. Лекцію «Міжнародне співробітництво університетів: крок до спільного успіху» для студентів Факультету транспорту, менеджменту і логістики прочитав професор Тадеуш Попковський.

  Візит представників Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві чітко окреслив перспективи розвитку співпраці між університетами – важливої частини десятирічної історії співробітництва.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01