Курси для інструкторів авіаційних навчальних закладів
1.10.2019, 07:57

Курси для інструкторів авіаційних навчальних закладів

В Інституті неперервної освіти завершився тижневий курс підготовки з методики викладання за програмою «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу».  Слухачі – фахівці ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького», ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», АТ «ФЕД» та компанії «A.B.C.Management».

Навчальний процес забезпечувала кафедра педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій: завідувач кафедри Ельвіра Лузік, доценти Людмила Доценко та  Інна Каряка.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України та рекомендована всім навчальним закладам цивільної авіації України.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО. Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!