Перепідготовка керівного складу ДП «Антонов» з системного підходу до безпеки авіації
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
18.12.2018, 09:41
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik


  Перепідготовка керівного складу ДП «Антонов» з системного підходу до безпеки авіації

  Перепідготовка керівного складу ДП «Антонов» з системного підходу до безпеки авіації
  img

  Цьогорічний етап комплексної програми перепідготовки керівного складу ДП «Антонов» з системного підходу до безпеки авіації завершився курсом «Системний підхід до управління безпеки авіації для керівників суб'єктів авіаційної діяльності». Курс проведено в Інституті ІКАО. До виконання програми були залучені Галина Суслова, директор Інституту ІКАО, а також інструктори Інституту ІКАО Дмитро Бугайко та Юрій Максимов.

  Серед слухачів курсу – представники вищого керівництва ДП «Антонов»: Віце-президент з проектування Олександр Лось, Віце-Президент з виробництва Віталій Чипак та Директор з якості, сертифікації та системи управління безпекою авіації Юрій Кордянін. Загалом, за поточний рік в інституті ІКАО перепідготовку пройшли 107 співробітників підприємства.

  Після завершення курсу отримано позитивні відгуки від слухачів, які, зокрема, відзначили орієнтацію навчання на практичне застосування у роботі керівників авіаційного підприємства та розгляд актуальних документів з системи безпеки авіації глобального, регіонального і національного рівнів.

  Слухачами рекомендовано продовжити розробку національних курсів, присвячених особливостями застосування системного підходу до управління безпеки авіації на підприємствах розробниках і виробниках авіаційної техніки.

  У планах на наступний рік визначено подальший розвиток комплексної співпраці щодо перепідготовки спеціалістів ДП «Антонов» на базі Інституту ІКАО. 

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01