Щорічна наукова англомовна студентська конференція: «Youth without borders – building cross-cultural awareness» / «Молодь без кордонів – розбудова крос-культурної свідомості»

Посвідчення

Інформаційний лист (українська)

Information for participants (english)

Організатор: кафедра іноземних мов факультету міжнародних відносин НАУ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі щорічної, ХІV науково-практичної студентської конференції «МОЛОДЬ БЕЗ КОРДОНІВ – ПОБУДОВА МІЖКУЛЬТУРНОЇ СВІДОМОСТІ», яка відбудеться 26 березня 2020 року.

Під час роботи конференції запланована робота наступних секцій:
- Секція англійської мови
- Секція німецької мови
- Секція французької мови
- Секція іспанської мови

Конференція відбудеться за адресою:
Україна, м. Київ, пр. Відрадний 4, НАУ, Факультет міжнародних відносин, кафедра іноземних мов, корпус 7, ауд.7.206
Тел.: (044) 406-78-15

Початок роботи конференції: 09.40

За підсумками роботи конференції планується видання електронного збірника наукових матеріалів – тез доповідей. Збірник буде розміщено на офіційному сайті ННІМВ НАУ.

Сподіваємось на Вашу участь у конференції!
Для очної участі у роботі конференції просимо Вас заздалегідь повідомити тему Вашої доповіді представникам оргкомітету:
тел. (044) 406-78-15

Department of foreign languages

We invite you to take part in the 14th annual Scientific Student Conference "YOUTH WITHOUT BORDERS – BUILDING CROSS-CULTURAL AWARENESS" to be held on Wednesday, March 26.

Workshops:
• German
• French
• Spanish

The conference will take place in Kyiv, 4 Vidradnyi Avenue, Department of Foreign Languages, Faculty of International Relations, NAU, building # 7, room 7. 206

Opening session will start at 9.40 a.m.

Based on the results of the conference, electronic collection of abstracts will be issued. It will be put on the official website of Faculty of International Relations, NAU.
We hope for your participation in the conference!

To participate in the conference, please inform the Organizing Committee about the topic of your speech in advance.