VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»

Посвідчення

Інформаційний лист на VI конференцію

Мета: обговорення, обмін досвідом, передовими методиками, творчим підходом до вирішення актуальних проблем сучасної освіти найкращими представниками держави у галузі освіти; встановлення наукових контактів із вченими України; обмін дослідницьким досвідом; публікація наукових результатів педагогічних досліджень; презентація освітніх проектів; формування професійної мережевої спільноти; сприяння розвитку педагогічної науки і освіти України.

Дата проведення:  27 березня 2020 року

Відповідальний секретар: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент –  Бруяка Ольга Олегівна.

Адреса: м. Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, каб. 708, тел.: (044)406–72–02, (044)406–79–08.