Науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку системного програмування»

НАЗВА:

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Дослідження сучасного стану та перспектив розвитку наступних тематик: розробки компонентних систем, системи штучного інтелекту, методи та алгоритми розподілу задач за рівнями реалізації та обчислювальними ресурсами, підвищення ефективності обміну інформацією та захисту даних в обчислювальних системах. А також обмін досвідом у застосуванні перелічених тематик в науці та освіті.

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

- кафедра комп'ютеризованих систем управління факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету.

Основні напрями роботи конференції:

1. Робототехніка, програмування мікроконтролерів, системи обробки зовнішніх даних.
  2. Паралельні та розподілені обчислення.
  3. Мультиплатформенні програмні засоби, мобільні технології.
  4. Спеціалізовані програмні засоби.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ

Електронна адреса оргкомітету: eart@ukr.net