- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
10/01/2025Звернення до РК “Траекторія” щодо необхідності завершення будівництва на розі вулиці Гарматної та проспекту Відрадного
-
10/01/2025До КАІ завітав професор Корнельського Університету Чарльз Уайтхед
-
09/01/2025Форум запитань та відповідей INFOMATRIX UKRAINE 2025
-
09/01/2025Міністерство освіти і науки України підтримає два проєкти молодих науковців з кібербезпеки та логістики
-
09/01/2025Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів пройшли Міжнародне стажування програмою «Remote Lab of Urban Planning»
-
07/01/2025Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
-
06/01/2025КАІ та Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США (U.S. Civilian Research & Development Foundation, CRDF Global) розпочнуть роботу над створенням Центру безпеки та стійкості критичної інфраструктури
-
06/01/2025Державний університет «Київський авіаційний інститут» оголошує конкурс на посаду ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТУ І ЛОГІСТИКИ
-
02/01/2025Викладач КАІ став сертифікованим тренером MikroTik
-
31/12/2024Факультет міжнародних відносин: підсумки 2024 року
Міжнародна конференція ІЕЕЕ «Actual Problems of Unmanned Aerial Vehicles Developments»
17 жовтня 2017 року в актовій залі 1 корпусу розпочала роботу Міжнародна конференція «Actual Problems of Unmanned Aerial Vehicles Developments» («Актуальні проблеми розвитку безпілотних літальних апаратів»). Конференція під егідою ІЕЕЕ (Institute of Electrical and Electronics Engineers) проводиться у Національному авіаційному університеті уже вчетверте і об’єднує численних вітчизняних та закордонних фахівців задля розв’язання актуальних проблем галузі.
Цього року участь у конференції взяли 65 науковців із України, Польщі, Туреччини та Португалії. Відкрив захід Голова оргкомітету конференції, завідувач кафедри АКІК НАУ д.т.н., професор, засл. діяч науки і техніки України Віктор Синєглазов. Він привітав учасників та гостей з початком роботи і коротко окреслив стан розвитку БПЛА на теренах України:
«Днями у Києві відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя і безпека – 2017». Зразків безпілотної техніки на ній при цьому було представлено відносно небагато: малочисельні виробники БПЛА сьогодні переважно копіюють застарілі західні зразки, не виробляючи власних. Причин цьому дві: відсутність сучасної технології виробництва та занедбаний стан науки в Україні загалом, яка зараз знаходиться без належного фінансування. Наукова думка в нашій країні не еволюціонує, і, якщо так триватиме далі, на вітчизняному ринку залишаться тільки БПЛА іноземного виробництва. Тому проведення даної конференції в НАУ дуже актуально і важливо не тільки для наукової спільноти але в першу чергу для України і нашого університету».
Одночасно Віктор Синєглазов відмітив те, що до участі у конференції регулярно долучаються студенти. На його думку, дослідження БПЛА – одна з найперспективніших тем, оскільки вона знаходиться на стику багатьох галузей на напрямків.
Робота конференції відбувалася у 4 секціях, які відобразили основні напрямки розвитку БПЛА:
А. Проектування БПЛА;
В. Виробництво та обслуговування;
С. Обладнання БПЛА;
D. Прикладні аспекти використання БПЛА.
Конференція триватиме до 19 жовтня включно.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01