Публікації про АМЦ НАУ в № 1 рейтингового медичного журналу «Управління закладом охорони здоров’я»
17.01.2017, 12:28

Постійно триває процес навчання та підвищення кваліфікації уповноважених Державою осіб, які займаються питаннями сертифікації авіаційного персоналу ЦА України – авіаційних медичних екзаменаторів (АМЕ).

Так, 16-25 січня 2017 року, відповідно до Наказу Голови Державної авіаційної служби України на базі Авіаційного медичного центру НАУ, у тісній співпраці фахівців ННІ ІПН та УВМА, розпочато другий навчальний курс професійної підготовки для авіаційних медичних екзаменаторів «Базова підготовка для кандидатів на посаду авіаційного медичного екзаменатора» відповідно вимог Додатку ІV Регламенту Комісії (ЄС) № 1178/2011 від 03.11.2011 року (далі – PART MED).

Інформація про цю подію опубліковано в № 1 (2017) рейтингового медичного журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Тут також міститься стаття Головного лікаря АМЦ НАУ, Президента Української асоціації з авіаційної та космічної медицини Вадима Петліна про порядок проходження сертифікації авіаційним персоналом ЦА України.