Запобігання корупції

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА НАУ

Повідомити про корупційне правопорушення Відділ з питань запобігання та виявлення корупції НАУ та Національне агентство з питань запобігання корупції співпрацюють з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повідомлення про корупцію можна подати таким чином:
– Відділ з питань запобігання та виявлення корупції НАУ – за телефонами +38(044)406-61-10, +38(044)406-68-67, на е-пошту  stopcor@nau.edu.ua або особисто в кабінети співробітників відділу 1-134 та 1-143.
– НАЗК – через спеціальну телефонну лінію, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(044)200-06-91 або захищену електронну поштову скриньку для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticor_reports@nazk.gov.ua

Декларування – 2020

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції звертає увагу суб’єктів декларування, що 31 березня 2020 року завершується Кампанія декларування-2020.

Керуючись пунктами 1, 5 статті 45 розділу VII (Фінансовий контроль) Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 за №1700-VII щодо подання декларацій посадовими особами закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері освіти (в НАУ – це проректори), відділ інформує про зобов’язання надати в електронному вигляді декларацію шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  (НАЗК) (https://nazk.gov.ua).

З метою забезпечення правильності заповнення декларацій та уникнення відображення недостовірних даних, на веб-сайті НАЗК у розділі «Декларування» надані кваліфіковані роз’яснення зі всіх питань декларування (Роз’яснення щодо заповнення декларацій, Рекомендації при роботі з ЄДРД, Правове забезпечення, Найчастіші запитання, Технічна допомога, Відповідальність).

Для допомоги у заповненні декларацій Національне агентство запустило нову інформаційну сторінку “Декларуйся 2020” з функцією пошуку в Роз’ясненнях з декларування та новий сервіс: багатоканальну «гарячу лінію» +38(044) 200-06-94.

Фахівці Національного агентства консультують суб’єктів декларування протягом робочого тижня з 8:00 до 18:00. Крім цього, в автоматичному режимі можна отримати відповіді на найбільш поширені запитання декларантів. Для листування в електронному форматі працює
e-mail: support@nazk.gov.ua.

Також для спрощення процесу заповнення декларацій Національне агентство постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною суб’єктам декларування. Такі роз’яснення на постійній основі розміщуються  в публічному Telegram-каналі НАЗК та на офіційній сторінці Національного агентства у Facebook.

Склад комісії з оцінки корупційних ризіків та Положення про Комісію.

Положення про організацію внутрішньої службової перевірки.