П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну»
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
15.03.2019, 15:58
Події
  Літня школа

  Пробне ЗНО

  Підготовка до ЗНО
  П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну»

  П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну»
  img

  У залі Вченої ради  університету відбулася п’ята Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика дизайну». З вітальними словами до учасників і гостей конференції звернувся проректор з наукової роботи Володимир Харченко. Урочисто відкрила пленарне засідання декан Факультету архітектури, будівництва та дизайну Октябрина Чемакіна.

  На пленарному засіданні з доповідями виступили фахівці з теоретичної та практичної сфер дизайну: завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів НАУ, заступник декана Факультету архітектури, будівництва та дизайну з наукової роботи, Почесний дорожник України, академік Інженерної академії України, Транспортної  академії України Андрій Бєлятинський; завідувач кафедри дизайну інтер’єру, лауреат Державної премії в галузі архітектури, віце-президент Національної спілки архітекторів України Олена Олійник; професор Київського університету імені Бориса Грінченка Олег Кардаш; доцент Київського національного університету будівництва і архітектури Вікторія Щурова; доцент Національного Університету «Львівська політехніка» Вікторія Базилевич; дизайнер львівської майстерні «MargoShik» Маргарита Пугаченко. Їх вичерпні доповіді зацікавили гостей з київських ЗВО, Львова, викладачів і студентів факультету, викликали жваве обговорення.

  Також відбулося слухання доповідей у секціях: «Теоретичні аспекти дизайну та дизайн-освіта», «Дизайн інтер’єру та середовища», «Графічний, промисловий, іміджевий і web-дизайн». За кращі доповіді учасники факультету нагороджені дипломами: І ступеня – студентка гр.502 Галина Кравчук, ІІ ступеня – аспірант Влад Нещадим, ІІІ ступеня – студентка 301 Марія-Юлія Сідорова.

  У рамках конференції організована виставка видань гостей і викладачів кафедр факультету з мистецтва, дизайну, архітектури та будівництва. За результатами роботи конференції буде підготовлено збірник тез у електронному вигляді. Крім того, формуватися однойменний фаховий збірник наукових праць за напрямами «Мистецтвознавство» та «Технічна естетика» окремим номерами упродовж весни-літа 2019 року.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01