У 1961 році закінчив Київський інститут цивільного повітряного флоту.

Володимир Ігнатов присвятив роботі в НАУ 57 років життя, розпочавши трудову діяльність на посаді інженера радіополігону, був завідувачем кафедри авіаційного зв’язку радіотехнічного факультету та деканом факультету радіоелектронного обладнання Київського інституту інженерів цивільної авіації.

За участь у розробці сучасного метеорологічного радару типу «Буран» у 1991 році став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, також є лауреатом Золотої медалі Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності та лауреатом Золотої медалі ХХІХ Міжнародної виставки винахідників (Женева, Швейцарія).

Науковець розробив високоефективні ресурсозберігаючі технології для оптимального управління якістю й надійністю радіоелектронних систем і аерокосмічних комплексів. Результати його досліджень і сьогодні застосовують у своїй практичній діяльності провідні авіакомпанії світу: «Аерофлот», «Міжнародні авіалінії України», «Аеросвіт», «Lufthansa», «АirFrance».

Автор 492 наукових, навчальних і методичних робіт, у тому числі 71 винаходу, 6 підручників і навчальних посібників, 14 книг і монографій.