Члени Студентської ради від імені багатотисячного студенства Національного авіаційного університету звернулись до т.в.о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Зокрема, вони зазначили, що «з телеграм – каналу т.в.о. міністра ми дізналися, що він звільнив нашого ректора на наше прохання. Відповідально повідомляємо, що ми до нього не зверталися і ніяких «таємних» переговорів не вели!» Студенти наголошують «що інформація т.в.о. міністра це брехня і маніпуляція!»

У зверненні зауважено, що з ректором та адміністрацією університету студенти завжди говорять прямо і відкрито, у тому числі на засіданнях Вченої ради НАУ. «У Вченій раді 10% студентів і наш голос важко не почути. Ми самі в змозі прийти і сказати про свої вимоги кожному, хто осмілиться нехтувати студентами! Нам не треба ніяких «посередників» з міністерства для спілкування з нашим ректором!»

10.10.2020, 22:13