Студенти НАУ взяли участь у змаганнях з п’яти видів спорту та здобули нагороди, попри труднощі, що пов’язані з карантинним обмеженням та епідеміологічну ситуацію у нашій країні.

Студент Юридичного факультету Анатолій Сокальський здобув бронзову нагороду у міжнародному турнірі зі спортивного більярду «KIEV OPEN». У цьому престижному, з високим рейтингом змаганні, взяли участь більш ніж 100 спортсменів – багаторазові чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту України.

На базі спортивного комплексу НАУ відбулись традиційні змагання з легкої атлетики «Солом’янська миля». За загальним командним підрахунком (молодь+ветерани) команда університету посіла І місце.

Видовищними та напруженими видалися фінальні зустрічі Чемпіонату НАУ з футзалу. Чемпіонами університету стали студенти Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії (ФККПІ), які з рахунком 5:2 переграли збірну команду Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій. Бронзові нагороди виборола команда Аерокосмічного факультету.

У традиційному шаховому турнірі «Кубок декана ФЛСК» взяли участь 16 студентів з 5 факультетів університету. Почесну нагороду виборов студент Аерокосмічного факультету Олексій Чорнобривець, друге місце у капітана збірної команди НАУ з шахів Олександра Луцика (ФККПІ). Третє місце розділили Владіміра Срібна (ФККПІ) та Дмитро Климюк (ФККПІ).

Збірна НАУ у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих увійшла у четвірку кращих команд. Очолює команду старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Світлана Оргєєва.

Вітаємо наших студентів, учасників та призерів змагань, а також їх тренерів. Подальших успіхів та перемог!

16.10.2020, 12:03