Адвокатське бюро «Москаленко і Партнери» організувало для студентів Юридичного факультету онлайн-вебінар  «Приватна юридична практика: як стати успішним юристом?» у рамках Меморандуму про співпрацю з НАУ.

Голова АБ «Москаленко і Партнери», адвокат Анастасія Москаленко та керуючий партнер бюро, адвокат Ігор Бердан поділилася секретами професійного успіху, практичним досвідом ведення резонансних справ та наголосили на важливості набуття в університеті глибоких  теоретичних знань. Понад 80 учасників отримали вичерпну інформацію щодо особливостей приватної юридичної практики та умов стажування в адвокатському бюро.

Адвокати  обговорили  зі студентами проблему вибору напряму юридичної діяльності та зовсім  нові юридичні спеціальності, які стають все більш затребуваними на  ринку юридичних послуг і допоможуть  майбутнім правникам бути конкурентоздатними після завершення навчання в університеті.

Під час онлайн-спілкування адвокати презентували свою нову книгу «Приватна юридична практика», яка є унікальним путівником  для тих хто хоче  стати успішним, затребуваним і високооплачуваним фахівцем у сфері права, працюючи в приватній юридичній практиці  у маленькій або великій команді.

16.10.2020, 13:32