Національний авіаційний університет увійшов в Топ-10 ЗВО за кількістю магістрів, зарахованих на бюджет. Наш університет посідає шосте місце – 918 вступників магістерського рівня на базі бакалавра зараховано на навчання за державний кошт. Загалом на бюджетну форму навчання на ОС «Магістр» в Україні зараховано 35837 вступників.

За інформацією Міністерства освіти і науки у ТОП-10 ЗВО України увійшли:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 1472;
  2. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – 1335;
  3. Національний університет “Львівська політехніка” – 1083;
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка – 1038;
  5. Національний університет біоресурсів і природокористування України – 923;
  6. Національний авіаційний університет – 918;
  7. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” – 881;
  8. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – 617;
  9. Тернопільський національний економічний університет – 563;
  10. Національний університет “Запорізька політехніка” – 559.

У НАУ найбільша кількість магістрів, зарахованих на бюджет, на Факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – 262 студенти.

У п’ятірку лідерів також входять Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій; Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій; Аерокосмічний факультет та Факультет транспорту, менеджменту і логістики.

Серед найпопулярніших спеціальностей у магістрів-вступників – «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Транспортні технології».

16.09.2020, 11:05