Неформальна освіта

START-UP школа – простір на базі Інституту новітніх технологій та лідерства, в якому за допомогою амбасадорів «НАУ СФЕРИ» (команди експертів, менторів, практиків – представників авіаційної галузі, підприємців тощо), можна отримати теоретичні знання та практичні навички у галузі розробки інноваційних стартапів.

У START-UP школі навчають перевіряти свої інноваційні ідеї на життєздатність у ринкових умовах, створювати прототипи та тестувати їх із користувачами, презентувати готовий продукт потенційним інвесторам.

Тел.: +38 044 406-77-19

Академічна мобільність. За стипендіальними програмами (Erasmus+, Mevlana та інші) наші студенти  щорічно проходять стажування в університетах Європи, Азії, Америки та беруть участь у міжнародних конгресах, симпозіумах і конференціях.

Серед партнерів НАУ у програмах академічної мобільності чимало закордонних університетів з Португалії, Італії, Словаччини та інших країн Європи, але основними вже багато років є університети Польщі та Іспанії. Сьогодні до них додаються університети Китаю, Литви, Латвії, Естонії та Туреччини.

Тел.: +38 044 406-70-57

Студія з вивчення англійської мови «YESNAU» – безкоштовна студія з  вивчення англійської мови за прогресивною методикою, результатом роботи якої є формування в студентів іншомовної комунікативної компетенції.

Тел.: +38 044 406-70-57

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених (НТСАДМВ НАУ) займається організацію хакатонів, конференцій та конкурсів, співпрацює з міжнародними організаціями та з компаніями – Global Logic, EOS, Huawei тощо.

Важливою частиною роботи товариства є розробка та реалізація проектів Громадського бюджету.

NAU HUB –  простір неформальної освіти під опікою Молодіжного наукового товариства НАУ, де читають лекції найкращі експерти, науковці та активісти. А ще це спільнота творчих, активних та розумних студентів, що організовують тут власні проєкти. NAU HUB постійно шукає новачків, які хочуть стати  піарниками чи івент-менеджерами.

Студентське конструкторське бюро експериментального ракетобудування NAURocket створене на початку березня 2018 року і вже провело 3 успішні запуски ракет. Зараз студенти готуються до чемпіонатів в Польщі та США.

NAURocket набирає тих, хто планує бути інженером з механіки та електроніки, а також просто любителів космосу. 

English Club NAU – студентська ініціатива, безкоштовний розмовний клуб англійської мови. Організатори влаштовують заняття для практикування мови та проведення часу з користю. Клуб також проводить вечори показу кіно англійською або із англомовними  субтитрами, що ще більше занурює у мовне середовище.

Асоціація студентів-біотехнологів НАУ популяризує науку та організовує освітніх проєкти: лекцій, фестивалів, воркшопів тощо. В процесі підготовки до заходів студенти можуть не лише займатися організацією, а обрати роль SEO-, SMM-менеджера, копірайтера, редактора текстів та навіть вигадати власний проект та успішно реалізувати його.

Асоціація також організовує науково-популярний фестиваль — «Фестиваль Наукового Абсурду», який цього року відвідало понад 1000 людей.