Центр культури та мистецтв

Центр культури та мистецтв було відкрито у 1979 році. Ця унікальна споруда з глядацьким залом на 1500 місць має сцену розміром: 16 метрів ширини, 12 метрів глибини, 11 метрів висоти. У центрі є необхідне для проведення заходів обладнання, гримерки та репетиційні зали.

З 1980 року на сцені ЦКМ проходять щорічні заходи «Посвячення у студенти-авіатори» та студентський фестиваль «Студентська весна», що набули великої популярності в університеті.

На сцені ЦКМ впродовж існування виступали відомі актори кіно і театру. Свої пісні дарували відомі закордонні та українські виконавці та гурти: «Therion», «Uriah Heep», «Apocalyptica», «Rage», «Distruction», «Zombi», «Машина времени», Дідюля, «Quest Pistols», «Бум-Бокс», Олександр Пономарьов, Руслана, Ірина Білик, Наталя Бучинська, Василь Зінкевич, Ольга Крюкова, Іво Бобул, Катерина Бужинська. Часті гості – Тіна Кароль, Злата Огнєвич, Василь Бондарчук, Денис Барканов, Марія Собко, Лалі Ергемлідзе, які були студентами нашого університету.

Щорічно в Центрі культури та мистецтв проходять Дні відкритих дверей та зустрічі з першокурсниками. Повні зали глядачів збирають «Кубок гумору», конкурс краси «Міс НАУ», фестиваль «Студентська весна  та фестиваль першокурсників «STARtFEST».

На сьогодні в центрі відкрито студентську творчу платформу «EasyPeoplePlace» для розвитку та відпочинку молоді.

У рамках EasyPeoplePlace працюють наступні студії та напрямки:

EasypeopleDanceStudio – навчання за різними хореографічними напрямками та організація постановок концертів;

EasypeopleVocalStudio – розвиток вокальних даних, постановка голосу, допомога в підборі репертуару та записі пісень (спільно з EasypeopleVideoProduction та EasypeopleSoundProduction);

EasypeopleVideoProduction – навчання навичкам зйомки та монтажу, роботі за сценічним світлом та професійною технікою, написанню сценаріїв (спільно з EasypeopleCreativeStudio) і створенню відеороликів, кліпів, короткометражних фільмів;

EasypeopleSoundProduction – допомога у створенні якісного музичного контенту, майстер-класи з sound-продюсування та звукової інженерії;

EasypeopleGrapficDesign – навчання роботі у графічних редакторах (Photoshop, Canva, CorelDraw, ProWeb, Tilda), а також у Web-інструментах (HTML, CSS, Wix). Допомога у створенні візуального продукту, афіш, публікацій, дизайну сайтів, сторінок;

EasypeopleCreativeStudio – створення сценаріїв для заходів та відеороликів. Проведення майстер-класів з написання гумору.