Юридичний факультет запрошує на День відкритих дверей
7.05.2024, 15:17

akademiya-mikrotik

Юридичний факультет запрошує на День відкритих дверей

Юридичний факультет Національного авіаційного університету запрошує учнів 10-11 класів на День відкритих дверей, який відбудеться 9 травня 2024 року о 15:00.

Під час заходу ви матимете нагоду дізнатися більше про освітні програми, які пропонує факультет, умови вступу, перспективи працевлаштування після закінчення навчання та можливості для особистісного розвитку. Крім того, ви зможете поспілкуватися з викладачами, студентами та представниками адміністрації факультету, які допоможуть вам зробити свідомий вибір майбутньої професії.

День відкритих дверей відбудеться в офлайн форматі за адресою: м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1, корпус 1, 4 поверх, ауд. 411.

Скористайтеся унікальною нагодою дізнатися більше про юридичну освіту в Національному авіаційному університеті та зробити крок назустріч своїй майбутній кар'єрі!

Чекаємо на вас!