Викладачі Факультету наземних споруд і аеродромів взяли участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства»
2.05.2024, 09:18

akademiya-mikrotik

24-26 квітня 2024 року науковці кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Факультету наземних споруд і аеродромів взяли активну участь у IV Всеукраїнській науково-технічній конференції «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства», яку організував Національний університет водного господарства та природокористування.

Захід був присвячений актуальним проблемам розвитку та відновлення міст, визначенню новітніх трендів і перспектив просторового розвитку міських утворень, сучасним поглядам на визначення та моделювання міської мобільності, інноваційним підходам до енергоефективності міських будівель і споруд, а також новітнім методам розрахунку інженерних конструкцій будівель та споруд.

На секції «Реконструкція об’єктів будівництва» були представлені актуальні наукові дослідження кафедри:

Вітаємо наших талановитих молодих науковців та їхніх наставників з успішним представленням результатів досліджень на престижному науковому заході! Бажаємо їм подальших творчих і наукових здобутків!