Відбувся XV Міжвузівський конкурс молодих перекладачів
2.05.2024, 08:45

akademiya-mikrotik

Відбувся XV Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

Уже 15 років поспіль кафедра англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій під керівництвом доцентки Алли Головні організовує щорічний Міжвузівський конкурс молодих перекладачів. Започаткований як співпраця двох університетів, цей конкурс переріс у масштабну загальноукраїнську подію, відому та популярну серед студентської аудиторії майбутніх перекладачів з різних закладів вищої освіти по всій Україні.

Географія учасників конкурсу з року в рік розширюється. У 2024 році, незважаючи на виклики нашого часу, у ньому взяли участь 32 конкурсанти з 8 ЗВО України. Вперше до нас приєдналися учасники з Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Польщі, що свідчить про зростання міжнародного визнання конкурсу.

Ми пишаємося тим, що у цьогорічному конкурсі були представлені такі провідні університети:

Конкурс складався з двох етапів: виконання письмового перекладу прозового та поетичного творів. Переклади оцінювала висококваліфікована конкурсна комісія у складі:

За рішенням конкурсної комісії, призові місця розподілилися наступним чином:

Елліна Пономаренко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Діана М’ягка (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя);
    Маргарита Давидова (Національний авіаційний університет);
    Ілона Гриценко (Національна академія Служби безпеки України).

Тетяна Скарбенчук (Національна академія Служби безпеки країни);
    Соломія Вербицька (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
    Арсеній Люлька (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
    Діана Скакун (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка);
    Ольга Виноградова (Національна академія Служби безпеки України);
    Микола Білей(Ужгородський національний університет).

Диплом за незмінну жагу до творчих і професійних викликів у цьому році отримала вже випускниця Донецького національного університету імені Василя Стуса Аліна Роллер, яка щороку протягом навчання брала участь у конкурсі, і в цьому році, як виняток, була також запрошена організаторами конкурсу.

Щиро дякуємо усім учасникам за талант, наполегливість і прагнення професійного зростання. Сподіваємося, що наступного року ми зможемо привітати вас особисто в стінах нашого гостинного університету під мирним українським небом.