Студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій здобули цінний досвід на майстер-класі з драматерапії
8.05.2024, 13:39

akademiya-mikrotik

25 квітня 2024 року відбулася захоплююча подія для студентів кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій та Факультету психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Вони взяли участь у майстер-класі з драматерапії, який провів визнаний фахівець у цій галузі, доктор медичних наук Міхаел Д. Рейсман із США.

Захід відбувся в Центральному корпусі УДУ і був спрямований на глибоке занурення в світ емоцій, творчості та самопізнання. Студенти мали нагоду відчути магію спільної творчості та зрозуміти цінність драматерапії не лише як методу діагностики та лікування, а й як джерела натхнення та взаєморозуміння.

Цей захід був спрямований на  подорож у світ емоцій та відкриттів. студенти відчули справжню магію спільної творчості та самопізнання. Драматерапія (DvT) виявилася не тільки методом діагностики та лікування, але й справжнім джерелом натхнення та взаєморозуміння. Учасники майстер-класу долучилися до активних ігор, вправ та дискусій, де кожен з них мав можливість виразити себе, розкрити свої емоції та ділитися ними з іншими.

Цей захід став важливим кроком на шляху особистісного та професійного зростання для всіх учасників. Кафедра авіаційної психології висловлює щиру вдячність доктору Міхаелу Д. Рейсману, колегам та студентам за незабутні враження та натхнення, отримані під час майстер-класу. Такі заходи сприяють поглибленню знань і розумінню потенціалу драматерапії в різних сферах людської діяльності.