Профорієнтаційна зустріч на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій з випускниками-бакалаврами
8.05.2024, 14:17

akademiya-mikrotik

2 травня 2024 року на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулася профорієнтаційна зустріч адміністрації деканату, завідувачів кафедр та науково-педагогічних працівників з випускниками освітнього ступеня "Бакалавр". Метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2024 року для здобуття освітнього ступеня «Магістр».

Під час зустрічі виконувач обов’язків декана ФЕБІТ Сергій Зозуля детально роз’яснив алгоритм вступу, процедуру реєстрації та складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ), особливості реєстрації та складання фахових випробувань. Він також надав вичерпні відповіді на запитання учасників.

Зустріч пройшла в атмосфері активної взаємодії та зацікавленості з боку випускників. Така профорієнтаційна робота є надзвичайно важливою для ознайомлення потенційних абітурієнтів з вимогами та особливостями вступної кампанії, а також для популяризації освітніх програм факультету.

Керівництво ФЕБІТ сподівається, що більшість випускників освітнього ступеня «Бакалавр» скористаються можливістю продовжити навчання на магістерських програмах факультету, отримавши ґрунтовні знання та практичні навички, необхідні для успішної кар'єри та професійного зростання.