Продюсерка медіапроєкту «Ukraїner» провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин
8.05.2024, 15:33

akademiya-mikrotik

Продюсерка медіапроєкту «Ukraїner»  провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин

Продюсерка медіапроєкту «Ukraїner» Карина Пілюгіна провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин. Організаторка заходу – викладачка кафедри журналістики Анастасія Карташева.

Студенти дізналися  про підготовку воєнного журналіста до експедиції, що включає глибоке вивчення теми та термінології, опанування навичок домедичної допомоги, фізичні тренування та підтримку психологічного здоров’я.

Спікерка розповіла:

Також Карина Пілюгіна поділилася враженням про зйомки на базі, де працюють пілоти БПЛА. Вона розказала як пілоти дронів на великих екранах в реальному часі спостерігають за бойовими діями та управляють процесом знищення ворога.

Через повітряну тривогу зустріч продовжилася в укритті. Студенти не поспішали відпускати гостю і ставили їй безліч додаткових запитань, зокрема, щодо висвітлення кривавих подій в Україні міжнародними ЗМІ, звикання світу до війни й чутливого контенту та як розпізнати фейки, що є частиною ІПСО.