Презентація «Digital University»: що відбувалося під час? З чого стартував великий проєкт!
2.05.2024, 13:58

akademiya-mikrotik

30 квітня в НАУ відбулося дві важливі події в рамках масштабного проєкту «Digital University», впровадження онлайн-системи управління закладом освіти.

Все розпочинається з вивчення та аналізу as is

В цей день у НАУ стартував і триває зараз етап проєктуаудит внутрішньої системи управління та інформаційної системи Національного авіаційного університету, який проводила команда компанії «Науковий парк Державного університету «Житомирська політехніка». Метою аудиту було визначення необхідності внесення змін до внутрішньої нормативної бази та внутрішніх процесів НАУ або — необхідності внесення змін до модулів інформаційної системи «Digital University», яку розробляє компанія «Науковий парк Державного університету «Житомирська політехніка». Ці кроки важливі для подальшого  впровадження  онлайн-системи управління закладом освіти «Digital University» в Національному авіаційному університеті.

Знайомимо з робочою групою проєкту «Digital University» зі сторони НАУ — у кожного експертиза, досвід та велика мотивація
    *може змінюватися та доповнюватися в залежності від етапу реалізації проєкту

Ксенія Семенова, в. о. ректора НАУ.
    Ірина Зайченко, наш топ-експерт, консультант з цифровізації від Наглядової ради НАУ.
    Сергій Єрмак, начальник Інформаційно-обчислювального центру.
    Вікторія Лукашенко, заступник декана з навчальної роботи, ФКНТ.
    Віктор Гнатюк, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем, ФАЕТ.
    Олексій Голубничий, начальник навчально-методичного відділу.
    Алла Горобей, заступник начальника відділу моніторингу якості вищої освіти.
    Наталія Журавель, вчений секретар кафедри комп'ютерних систем та мереж.
    Олександр Дудко, заступник директора з організаційної роботи, Студентське містечко.
    Ілля Войтюк, представник Студентського містечка.

Презентація: де подивитися?

Також відбулася зустріч, присвячена презентації онлайн-системи управління закладом освіти «Digital University» — революційного проєкту з цифровізації нашого університету. Проєкт викладачам, співробітникам, а також студентам НАУ презентував Андрій Морозов — проректор з науково-педагогічної роботи у Державному університеті «Житомирська Політехніка».

Яка мета проєкту, його ключові етапи впровадження цифрової системи управління закладом освіти, переваги та можливості, функціонал модулів, роль викладачів та співробітників у процесі цифровізації, створення електронних кабінетів викладачів і студентів та багато інших тем, Q&A-сесія — все це у відеозаписі презентації за посиланням.

Колеги, хто не зміг приєднатися до зустрічі особисто, передивіться запис, щоб бути в контексті всіх важливих змін, розуміти суть проєкту, та приймати участь у його впровадженні!