Курси підвищення кваліфікації з управління авіаційною безпекою для керівництва авіакомпанії «Fly Khiva Group»
7.05.2024, 13:47

akademiya-mikrotik

Упродовж 26-30 квітня 2024 року на базі авіакомпанії «Fly Khiva Group» (Узбекистан) Інститутом ІСАО НАУ були проведені курси підвищення кваліфікації за програмою «Система управління безпекою авіації» для керівного складу авіапідприємства. Курси провів інструктор ІСАО, заступник директора Навчально-наукового Інституту міжнародного співробітництва та освіти, доктор економічних наук, член кореспондент академії економічних наук України, професор кафедри логістики Національного авіаційного університету Дмитро Бугайко.

У листі подяки на ім'я директора Інституту ІСАО к.е.н. Олега Петровського Генеральний директор авіакомпанії «Fly Khiva Group»  Ділшод Ходжаєв висловив вдячність колективу інституту за зразкову організацію курсів. Він також високо оцінив професіоналізм, багатий досвід та ґрунтовні знання інструктора Дмитра Бугайка, завдяки чому фахівці авіакомпанії отримали фундаментальні знання, які сприятимуть підтримці культури безпеки в рамках авіапідприємства та забезпеченню узгодженого національного рівня авіаційної безпеки в Узбекистані. Ділшод Ходжаєв висловив впевненість, що ці курси стануть початком плідної співпраці, в рамках якої будуть організовані наступні заходи для зміцнення співробітництва між авіаторами України та Узбекистану.