Круглий стіл «Розширення компетенцій студентів через співпрацю зі стейкхолдерами» об’єднав освітян та майбутніх абітурієнтів
2.05.2024, 11:00

akademiya-mikrotik

26 квітня 2024 року в рамках 40-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра — 2024» відбувся круглий стіл «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами». Дистанційний захід організували Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ на чолі з директоркою, заслуженою працівницею освіти України Галиною Лазарєвою, спільно  з Факультетом наземних споруд і аеродромів НАУ та ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Під час засідання круглого столу виступили:

Під час активного обговорення були порушені питання архітектурної та будівельної освіти в НАУ, початку професійного самовизначення, сучасних світових тенденцій, особливостей навчання на ФНСА, специфіки професії землевпорядника. Модерувала захід директорка Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, к.пед.н. Тетяна Петровська.

Організатори висловлюють щиру вдячність спікерам за ґрунтовні та цікаві виступи, які супроводжувалися презентаціями.

У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти:

Бажаємо майбутнім абітурієнтам наснаги, віри в себе та в Україну! Впевнено тримаємо освітній курс і йдемо разом до перемоги! До зустрічі в Національному авіаційному університеті!