Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій розширює коло партнерів для навчального, викладацького співробітництва та досліджень
3.05.2024, 11:48

akademiya-mikrotik

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій розширює коло партнерів для навчального, викладацького  співробітництва та досліджень

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій на чолі з Наталією Мельник та представницею групи з міжнародної інтеграції та підвищення проєктної діяльності Дар’єю Бибик провели координаційну зустріч з колегами з польського закладу вищої освіти «Akademia Humanitas» у м. Сосновчі Томашем Куком та Маєю Хизи Дучек, деканесою Факультету гуманітарних дисциплін.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи проведення спільних наукових досліджень, викладання в рамках програми Erasmus+ та обміну студентами. Особливу увагу було приділено можливості практики подвійних дипломів зі спеціальності «Практична та клінічна психологія».

Наступна зустріч передбачає обговорення кооперації між менеджментом ФЛСК та Факультету гуманітарних дисциплін «Akademia Humanitas»  щодо заходів для студентів та викладачів. Під час цієї зустрічі буде представлено концепцію співпраці та потенціал обох сторін, а також розглянуто проєктні та грантові пропозиції для проведення спільних досліджень та подачі аплікаційних форм.

Розширення міжнародного співробітництва є одним з пріоритетних напрямків діяльності ФЛСК, спрямованим на інтеграцію у європейський та світовий освітній і науковий простір. Плідна співпраця з «Akademia Humanitas» відкриває нові можливості для викладачів та студентів факультету, сприяє обміну знаннями та досвідом, а також дозволяє реалізовувати спільні проєкти та дослідження.